ofirme
Výrobní program O firmě Certifikáty Reference Ceník Kontakty

IZO spol. s r.o., Bořetice 505, 691 08  Bořetice

Předmět podnikání společnosti je:
- výroba předizolovaného potrubí o teplotách -200 až +140 °C a -200 až +300 °C
- montáž předizolovaného potrubí a tepelných izolací z polyuretanu
- výroba zateplovacích desek z polyuretanu

Firma vznikla v roce 1993. Od počátku se zabývá zpracováním polyuretanu, tj. tepelně izolačního materiálu. Sortiment výrobků je velmi rozsáhlý, zahrnuje předizolované potrubní systémy pro teplotní rozsahy 140, 160, 180, 210, 240, 270 a 300 °C. Další výrobní program tvoří desková provedení, tj. PUR desky bez povrchové úpravy, provedení s krycí vrstvou např. solodur, sololit, sádrokarton atd. Pro chladírny a mrazírny jsou to nerezové panely, dále vratové lamely apod.

Výroba firmy IZO je ekologicky nezávadná, nepoškozuje životní prostředí, protože používáme PUR systémy nadouvané kysličníkem uhličitým a též proto, že realizujeme bezodpadní technologii výroby, kde všechny zbytky a "odpady" jsou drceny a v této formě dodávány stavebním firmám, kde nachází uplatnění opět jako tepelná izolace.

Při svém vzniku zahajovala firma provoz v pronajatých objektech, od roku 2000 pak předisponovala výrobu do vlastního objektu, který hodlá postupně rozšiřovat.

V případě zájmu, jsme schopni ve vzájemné spolupráci zajistit financování Vašich investičních záměrů. Součástí tohoto řešení budou i dotace dostupné na českém trhu.